Aktualności

10
maj

Stuart McGregor razem z Akademią Osteopatii Zwierząt!

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych wykładowców dołącza uznany na świecie specjalista w dziedzinie osteopatii koni, Stuart McGregor DO.

Stuart jest światowej sławy ekspertem w dziedzinie pracy nad elastycznością i ogólną sprawnością ruchową zwierząt. Jako pionier w tej dziedzinie, uznawany jest bezsprzecznie za jednego z twórców współczesnej osteopatii zwierzęcej.
W 1984r. ukończył renomowaną European School of Osteopathy (ESO) w Maidstone (Wielka Brytania) i jeszcze w tym samym roku stworzył i jako pierwszy wprowadził do praktyki techniki manipulacji ciała psów i koni, po tym jak podczas przygotowań do swojej pracy dyplomowej udało mu się udowodnić, że techniki osteopatyczne działają równie dobrze na zwierzęta, jak na ludzi.
W Wantage (Oxfordshire, Wielka Brytania) założył Osteopatyczne Centrum dla Zwierząt, do którego na szkolenia podyplomowe przyjeżdżają absolwenci szkół osteopatycznych z całego świata, chcąc podnosić swoje kwalifikacje i uczyć się nowego spojrzenia na pracę z cierpiącymi i niesprawnymi zwierzętami.